2

Samsung Galaxy Note 2 to jeden z hitów odbywających się w Berlinie targów IFA. Choć telefon ten wzbudza dużo kontrowersji wśród obserwatorów ze względu na jego ponadprzeciętne rozmiary, to jednak sukces poprzednika pokazał, że na rynku jest miejsce dla takich urządzeń. O specyfikacji technicznej Note’a 2 pisaliśmy Wam w tym miejscu więc nie ma sensu tego powielać, ale może warto by było przyjrzeć się jak wypada najnowszy model koreańskiego producenta w zestawieniu z ich modelem flagowym, czyli Samsungiem Galaxy S3.

Oczywiście modele te nie mają na celu stwarzania dla siebie bezpośredniej konkurencji, ponieważ są kierowane do dwóch różnych grup społecznych. W zasadzie obydwa te modele mają na celu poszerzyć portfolio koreańskiego producenta tak, żeby każdy mógł znaleźć w nim urządzenie na miarę swoich potrzeb. Należy również pamiętać, że model Note 2 de facto nie różni się zbytnio do Galaxy S3, jeżeli chodzi o hardware poza zwiększoną ilością pamięci RAM oraz nieco wyżej taktowanym procesorem. Nie mniej jednak to własnie te “szczególiki” sprawiają, że Samsung Galaxy Note 2 jest w obecnej chwili najbardziej zaawansowanym i wydajnym urządzeniem tego typu na rynku.

Jak więc wypada w zestawieniu z SGS3? Aby się o tym przekonać zapraszam do poniższego wideo autorstwa chłopaków z portalu pocketnow.com. Nas niestety nie ma w tym roku w Berlinie, być może w przyszłości postaramy się to zmienić.

 

Źródło: pocketnow.com

Posezonowa obniżka w Google Play

Wcześniejszy wpis

Nexus 7 z 3G w październiku?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android