Sporo ostatnio się działo, aż przespałem taką premierę.
Paranoid Android to jedyny system który pozwala na zmianę DPI dla danej aplikacji- co to oznacza?
Po pierwsze możemy mieć włączony tabletmode a aplikacje typu drawer czy sms w stylu klasycznym, co nie przeszkadza w użytku w samym trybie tabletowym. Sam rom jest to pierwszy rom z w pełni naprawionym Jelly Bean, sam z siebie chodzi dobrze, a oprócz możliwości zmian DPI oferuje masę fiuczerów jak nie wykrywanie zmiany rozdzielczości w GooglePlay co wyklucza błąd znikających aplikacji, przy czym nie daje crashów i innych strasznie denerwujących lagów.
Rom dostępny jest na łamach forum XDA, wgramy go na urządzenia z MAGLDR jak i CLK(Moja opcja), wystarczy 150MB partycji Nand i co by tu więcej mówić?
Zapraszam do Beta testów!
