AT&T blokuje FaceTime przez 3G

Sieć AT&T oficjalnie ograniczyła połączenia FaceTime tylko dla nowych planów „Mobile Share” tłumaczą to tym, że zwiększony transfer wywołany przez usługę FaceTime potrzebuje lepszych warunków które umożliwia ów plan. Informują też, że klienci obecnych planów indywidualnych, rodzinnych czy też prepaid dalej mogą używać usługi poprzez  WiFi.

Nie oficjalnie wszyscy wiemy, że operator obawia się tego, ze klienci będą zużywać znacznie mniej minut które są im dostarczane w planach a znacznie zwiększa transfer internetowy przez co zyski AT&T spadną.

ź. 9to5mac.com