Sezon ogórkowy w pełni, dlatego też przez ostatnie kilka tygodni nie otrzymaliśmy zbyt dużo gorących informacji. Aktualnie jednak coś zaczyna ruszać, gdyż zbliżają się targi IFA, na których możliwe, że zobaczymy kilka ciekawych smartfonów czy tabletów. Jednak do tego czasu musimy zadowolić się informacjami nie bezpośrednio połączonym z samym sprzętem, lecz z aplikacjami oraz grami mobilnymi. Szczególnie ten drugi segment w najbliższych dniach, może przynieść kilka ciekawych nowych produkcji, ze względu na rozpoczynające się targi Gamescom. Przedsmakiem nowości z rynku mobilnych tytułów jest zapowiedź następcy lubianego szczególnie wśród graczy używających sprzętu z logiem nadgryzionego jabłuszka – Anomaly Warzone Earth. W ciągu najbliższych kilku miesięcy zarówno w App Store jak i Google Play pojawi się Anomaly Korea. Tytuł ten będzie rozwinięciem pomysłów znanych z poprzedniej części. Mam nadzieję, że 11 bit studios stanie na wysokości zadania i faktycznie otrzymamy produkcję, która nie tylko będzie kalką poprzedniej produkcji, lecz również przyniesie ze sobą nowe rozwiązania, które sprawdzą się w tego typu grach. Osobiście czekam z niecierpliwością, gdyż Anomaly Warzone Earth pochłonął mnie bez reszty.
Źródło: droidgamers.com
