Po dość nie udanej premierze chmury Microsoft’u ludzie poszukiwali alternatyw uploadu do chmury.
BOX– tak nazywa się klient jednego z największych usługodawców „chmurkowania” wydał klienta dla systemu Windows Phone tym samym zamykając wielkie trio
(Android, iOs, Windows Phone), aplikacja czeka na nas w MarketPlace i jest do pobrania za darmo, w pełni synchronizuje się z naszym Androidowym kontem (na iOs nie sprawdzałem) i całością ścisło nawiązuje do Metro UI.
Czy według was zastosowanie Chmur przy dobrym łączu z internetem to dobry pomysł?
