Premiera iPhone’a 5 już 21 września?

Z wszystkich krążących do tej pory plotek na temat nowego produktu od Apple, mowa oczywiście o iPhonie 5, najczęściej wymieniane są dwie. Pierwsza dotyczy wyświetlacza, który w najnowszym smartfonie tego amerykańskiego producenta ma być zdecydowanie większy, niż ten zastosowany w iPhonie 4/4S. Druga natomiast dotyczy złącza do podłączania stacji dokującej, które to ma być mniejsze niż w poprzednikach. Różnego typu pogłosek jest oczywiście wiele więcej, ale te dwie wydają się być najbardziej prawdopodobne.

Choć co do tego, że premiera iPhona 5 zbliża się nieuchronnie nikt chyba nie ma wątpliwości, to jednak do dnia dzisiejszego nie została podana żadna prawdopodobna data tego wydarzenia. Napisałem do dzisiaj, ponieważ to właśnie dzisiaj świat obiegła informacja podana przez francuski serwis stwierdzająca, że premiera tego urządzenia odbędzie się 21 września. Wydaje się, że termin ten jest bardzo prawdopodobny, ponieważ zdają się go potwierdzać również chińskie źródła skupione wokół producentów akcesoriów.

Być może więc już za niespełna dwa miesiące doczekamy się premiery najlepiej sprzedającego się telefonu na świecie. Biorąc pod uwagę wyniki finansowe Apple, które są o wiele niższe niż te których się spodziewano, nowy produkt może nieco poprawić te statystyki.

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Mobilne okazje 12.09.2014