HTC Era 42 to w rzeczywistości HTC One X+?

O tym telefonie już od jakiegoś czasu krążą plotki. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji się z nimi zapoznać to zapraszam Was w to oto MIEJSCE, gdzie możecie nadrobić zaległości. Podsumowując jednak krótko, nieoficjalnie mówi się już od jakiegoś czasu, że HTC na potrzeby sieci T-Mobile ma wydać nowy model telefonu, który swoją specyfikacją może przewyższać nawet ich teraźniejszy czołowy model One X. Tym telefonem ma być HTC Era 42 (ewentualnie T-Mobile G3), choć teraz mówi się, że telefon może nosić nazwę HTC One X+.

Jakich zmian możemy się spodziewać w odświeżonym “iksie”? Przede wszystkim pojawiają się informację o nieco ulepszonym czterordzeniowym układzie od Nvidii, Tegra 3+. Według tych informacji nowy układ ma się charakteryzować taktowaniem procesora 1,7 GHz. Dla przypomnienia dodam tylko, że w One X mamy teraz do czynienia z tym samym układem taktowanym częstotliwością 1,5 GHz. Nie wiadomo jednak czy informacje te są prawdziwe, bowiem nikt z przedstawicieli Nvidii nie wypowiadał się w kwestii wprowadzenia na rynek nowego, mocniejszego układu jeszcze w tym roku.

Inna plotka mówi, że w nowym modelu od HTC znajdziemy najnowszy układ Qualcomma, czyli czterordzeniowy procesor S4 Pro APQ8064. Niestety również i w przypadku tej informacji nie możemy mówić o niczym pewnym. Jedno jednak w całej tej sprawie jest wiadomo, a mianowicie że telefon ma ukazać się w sieci T-Mobile już na jesieni tego roku. Bądźcie więc czujni.

 

Źródło: Android and Me

More Stories
Redmi Note 7s – potężny średniak z prezentacją już za kilka dni