0

Po raz kolejny sprawdza się stara maksyma mówiąca, że nie ma rzeczy idealnych. Tym razem sprawdza się ona w przypadku najbardziej chyba pożądanego tabetu z Androidem na pokładzie, a mianowicie Nexusa 7. Tablet który został wyprodukowany w kooperacji Google z Asusem jak się okazuje nie jest pozbawiony wad, które dokładniej mówiąc dotyczą wyświetlacza, a właściwie sposobu podświetlania.

Problemy Asusa z wyświetlaczami w ich produktach to bynajmniej nie nowość. Już wcześniej w innych modelach tego producenta, użytkownicy skarżyli się na takie czy inne wady. Problem jednak był marginalny, ponieważ dotyczył tylko niektórych urządzeń. Wydaje się, że w tym przypadku również mamy do czynienia raczej z takimi pojedynczymi przypadkami, ponieważ głosów niezadowolenia jest raczej mało. Sama wada objawia się wyraźnie widocznym podświetleniem z boku urządzenia, które raz że nie wygląda estetycznie, a dwa może przeszkadzać w korzystaniu z tabletu w ciemnościach.

Choć wygląda na to, że faktycznie niektóre z egzemplarzy Nexusa 7 mogą być wadliwe, to jednak nie wszczynałbym zawczasu “paniki”, ponieważ na tą chwilę jest znany chyba tylko jeden udokumentowany tego typu przypadek. Z drugiej jednak strony może ich być więcej, w końcu boom na Nexusa można powiedzieć, że dopiero się zaczyna.

Źródło: pocketnow.com

Samsung górą, a Apple ukarane!

Wcześniejszy wpis

GoClever Tab R74

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android