T-Mobile G3 z klawiaturą QWERTY?

Ponieważ większość z Was może nie kojarzyć czym w ogóle jest wspomniany w tytule newsa telefon T-Mobile G3, już spieszę z wyjaśnieniami. Otóż jakiś czas temu pojawiły się informację, jakoby na rynku miał zadebiutować następca popularnego swego czasu u nas telefonu znanego pod nazwą ERA G1, za którego produkcjom stało HTC. Według tych informacji, HTC w najbliższej przyszłości miało wypuścić na rynek następce tego modelu pod nazwą HTC ERA 42, a sam telefon rzekomo miał być dostępny tylko w sieci T-Mobile. Co więcej telefon miałby się ukazać w sieci pod nazwą T-Mobile G3, a jego wprowadzenie na rynek miałoby nastąpić już 26 września.

Oczywiście wszystko to pozostaje w strefie domysłów, ponieważ datę ewentualnej premiery wysnuto na podstawie zdjęcia komputera z siedziby T-Mobile, na którym widniała ta data. Właściwie data ta jest jedynym “namacalnym” dowodem jaki istnieje na dzień dzisiejszy. Niemniej jednak wyda się, że coś jest na rzeczy, bowiem ani T-Mobile, ani samo HTC nie dementuje pojawiających sie pogłosek. Co więcej według pewnych nowych informacji, specyfikacja urządzenia, choć na dzień dzisiejszy nie znana, ma pozwalać konkurować T-Mobile G3 z telefonami HTC z serii One. Niestety nie wiadomo z którymi dokładnie, co jest “sprzedaży” dość istotne biorąc pod uwagę różnice hardwarowe poszczególnych modeli z tej serii. Dodatkowo pojawiają się informacje, jakoby G3 miał zostać wyposażony w fizyczną klawiaturę QWERTY, co z pewnością ucieszy zwolenników takiego rozwiązania, tym bardziej, że mamy deficyt takich modeli na rynku.

Pamiętajmy jednak, że wszystkie przedstawione tu “fakty” są jak na razie zwykłymi plotkami. Dodatkowo trzeba zauważyć, że swego czasu HTC wyraźnie oznajmiło, że w zasadzie nie będzie produkowało już telefonów wyposażonych w fizyczną klawiaturę. Niemniej jednak wbrew pozorom liczba miłośników takiego rozwiązania jest na tyle duża, że wraz z siecią T-Mobile mogą zdecydować się na jego wprowadzenie. A czy według Was wprowadzenie na rynek telefonu z klawiaturą QWERTY byłoby dobrym posunięciem ze strony HTC, czy może Waszym zdaniem fizyczna klawiatura to relikt przeszłości? Dajcie znać w komentarzach jakie macie zdanie na ten temat.

Źródło: Android and Me

More Stories
zte logo
ZTE – kiedy jedna dziurka w ekranie to za mało