0

Od premierowego pokazu pierwszego tabletu od Google minęło już trochę czasu. Choć Nexus 7, bo to właśnie o nim mowa, w dalszym ciągu nie jest dostępny w większości krajów, to jednak już dziś możemy mówić o niewątpliwym sukcesie tego tabletu. Zresztą nie ma czemu się dziwić, bowiem spoglądając na cenę urządzenia która została ustalona na poziomie 199 dolarów amerykańskich i na jego specyfikację, trudno będzie znaleźć nam urządzenie mogące z nim konkurować.

Efekt tego jest taki, że większość sklepów oferujących sprzedaż Nexusa 7, a więc między innymi Google Play, GameStop, Staples, Office Depot, wyprzedała wszystkie sztuki jakie mieli na stanie, a na zakupiony przez nas tablet przyjdzie nam poczekać nawet 3 tygodnie, bo tyle wynosić ma średnie opóźnienie w wysyłce. Trzeba przyznać, że zainteresowanie urządzeniem jest naprawdę duże i chyba nawet sam Asus, który odpowiada za produkcję Nexusa 7 nie przewidział takiego obrotu spraw.

Jeżeli więc chcieliście w najbliższym czasie zamówić sobie najnowszy tablet od Google, to pozostaje mi życzyć Wam powodzenia, bo na pewno się Wam przyda. Niejako na otarcie łez mam dla Was filmik, pokazujący odpakowywanie nowego Nexusa 7, czyli tzw. unboxing. Zachęcam do oglądnięcia, bo okazuje się, że nawet mając już pudełko z tabletem w ręce czeka nas jeszcze długa walka…ale nie wyprzedzajmy faktów.

Źródło: Android and Me

Aktualizacja Minecraft Pocket Edition. Co nowego?

Wcześniejszy wpis

Google Now vs Siri – czyli pojedynek asystentów głosowych

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android