0

Bez wątpienia przez ostatnie dni, o ile nie tygodnie, nasza uwaga skupiała się głównie wokół tabletu Nexus 7, który jest wynikiem kooperacji Google i Asusa. Premiera tego oczekiwanego przez wszystkich urządzenia już za nami i chyba możemy spodziewać się powrotu do normalności, czyli inaczej mówiąc pojawiania się informacji o nowych tego typu urządzeniach szykowanych przez producentów. Jednym z pierwszych takich producentów, który zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy o swoich planach względem tabletowego rynku jest HTC.

Ostatnimi czasy według informacji podanych przez Bloomberg, Microsoft odrzucił propozycje HTC dotyczącą przygotowania przez tajwańskiego producenta tabletu pracującego pod kontrolą Windowsa. Według doniesień powodem takiej, a nie innej decyzji miał być fakt, że do tej pory HTC miało małe doświadczenie w produkcji tabletów. Nie wiadomo na ile powyższe informacje są prawdą, ale wygląda na to, że portfolio firmy dotyczące tabletów może się wkrótce powiększyć. Wszystko za sprawą tajemniczego oświadczenia rzecznika firmy HTC, który oznajmił, że prace nad nowym modelem tabletu są prowadzone i że będzie on posiadał coś bardzo unikalnego. 

No, cóż za wiele informacji to nie dostaliśmy, ale dobrze wiedzieć, że firma pracuje nad czymś być może wyjątkowym. Do tej pory firma wypuściła tylko jeden model tabletu, HTC Flyer, który obsługiwało się jeszcze za pomocą rysika. Być może nowy, zapowiedziany model również będzie posiadał do obsługi rysik, coś na wzór Samsunga Galaxy Note, ale ciężko w tej chwili jednoznacznie stwierdzić. Jedyne co możemy zrobić to uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje.

Rodzina produktów od Amazonu się powiększy

Wcześniejszy wpis

Galaxy Note 2 już w sierpniu?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android