[18-24 czerwca] Aplikacje tygodnia

Witajcie, nadszedł kolejny tydzień i pora, żebym przedstawił wam kolejne siedem aplikacji tygodnia.

 

#1

Max Payne Mobile [12,56 złotych]

Jak można  nie wspomnieć o takim tytule jak Max Payne. Gra została przeportowana z PC na Androida przez jej twórce, czyli Rockstar Games. Jeśli ktoś nie zna fabuły to gra opowiada o Max’ie Payne’nie.

Max Payne to były glina, który prowadzi własne śledztwo brutalnego morderstwa swojej córki i żony. Max zostaje wrobiony w zabójstwo agenta Aleksa Baldera przez co musi stawiać czoło nie tylko bandytom, ale również nowojorskiej policji. Gra jest bardzo dynamiczna gra akcji, pełna strzelanin urozmaicanych trybem „Bullet time”, który spowalnia czas i daje rewelacyjne efekty wizualne (spowolnione pocisku przebijające ciała przeciwników, spowolnione skoki itp.).

Gra z pewnością jest warta tych niecałych 13 złotych i stawiam ją w tym zestawieniu na pierwszym miejscu (mimo to, że umiejscowienie nie ma żadnego znaczenia) żeby nikt nie przegapił tak rewelacyjnego tytułu.

[nggallery id=172]

 

Link: Google Play

 

#2

N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance [22,29 złotych]

Kolejna część z serii gier N.O.V.A, w której wcielamy się w postać Kala Wardina, który w poprzedniej części niszczył fabryki korporacji oraz powstrzymywał ją przed wydobyciem artefaktów Judgera.

N.O.V.A 3 to „FPS science-fiction z krwi i kości”.  Po zakupieniu tej gry będziemy zmuszeni zastrzelić masę przeciwników, żeby ocalić ludzkość. Zadanie proste, ale czy na pewno proste w wykonaniu? Tego dowiecie się sami. Jeśli gra będzie dla was za prosta to będziecie mogli sprawdzić się w bardzo rozbudowanym trybie multiplayer, oferującym kilka map, wiele rodzajów broni i pojazdów.

Gra niestety (a może i stety) jest płatna, nawet sporo bo aż niecałe 23 złote, ale są moim zdaniem warte wydania dla samego rozbudowanego trybu multiplayer.

[nggallery id=173]

Link: Google Play

#3

Carnivores: Dinosaur Hunter HD [BEZPŁATNA]

Carnivores: Dinosaur Hunter HD to gra fps, w której wcielamy się w myśliwego. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że naszym zadaniem jest polowanie na … dinozaury!

W grze mamy do wyboru kilka broni oraz kilka gatunków dinozaurów do upolowania. Gra nie ma fabuły, po prostu, wchodzimy i zabijamy. Tylko pytanie brzmi: kto będzie zabójcą, a kto ofiarą…

[nggallery id=174]

Link: Google Play

 

#4

Sword and sandals [DARMOWA/ 3,24 złotych]

Sword and sandals to mobilny odpowiednik gry flash znanej z przeglądarek internetowych. W grze wcielamy się w gladiatora, którego zadaniem jest pokonanie innych gladiatorów oraz ulepszanie ekwipunku. W grze mamy dostępne kilka czarów, które ułatwiają i utrudniają nam walkę. Ułatwiają, gdy my ich używamy, a utrudniają gdy używa ich przeciwnik.

Gra nie należy do najładniejszych pod względem graficznym oraz nie należy do najambitniejszych, ale mnie jak i wielu innych ludzi (zważając na jej popularność) wciągnęła na długie godziny.

 [nggallery id=175]


Link: Google Play

 

#5

NoLED [BEZPŁATNA]

Pewnie nie raz zdarzyło wam się nie odpowiedzieć na sms na czas, bo nie wiedzieliście, że go dostaliście. Producent oszczędzał na produkcji waszego telefonu i nie umieścił diody powiadomień, przez co często nie widzicie nieodebranego połaczenia lub sms’a. Teraz to już przeszłość. Dzięki darmowej aplikacji NoLED nie będziecie potrzebować  diody. Aplikacja ta w razie gdy pojawi się w waszym telefonie jakieś powiadomienie zacznie pokazywać na ekranie telefonu różne znaki, dzięki którym będziecie widzieć, że macie jakieś nieodebrane powiadomienia. Dodatkowo aplikacja nie wymaga root’a, więc nie musicie się bawić w rootowanie telefonu.

 [nggallery id=176]

Link: Google Play

 

#6

adidas EURO 2012 LiveWallpaper [BEZPŁATNA]

adidas EURO 2012 LiveWallpaper to tzw. żywa tapetka. Po ustawieniu tej tapetki na ekranie mamy murawę boiska, na której zgodnie z kierunkiem pochylenia telefonu, turlają się piłki nożne. Aplikacja wygląda bardzo fajnie, szczególnie teraz, w czasie trwania Euro 2012.

 [nggallery id=177]

Link: Google Play

 

#7

Where’s Waldo Now? [3,16 złotych]

Where’s Waldo Now to gra stworzona na podstawie komiksu/gazety sprzedawanej w naszym kraju kilka lat temu. Dokładnie mówiąc nazywała się „Where is Wally?”, ale twórca postanowił zmienić imię głównego bohatera na Waldo. Gra polega na znalezieniu Waldo na obrazku zapełnionego ludźmi, ale nie tylko! Prócz tego w grze dodane są różne misje takie jak znalezienie skarbu i wiele wiele innych ciekawych zadań. Najmłodszym graczom się to na pewno spodoba, dodatkowo gra rozwija spostrzegawczość co jak wiadomo jest niewątpliwie plusem. Niestety, gra jest płatna, ale trochę ponad 3 złote to nie majątek jak za możliwość rozwoju naszych dzieci.

[nggallery id=178]

Link: Google Play

 

To już wszystko na dziś. Zapraszam was do przeczytania i skomentowania mojego artykułu oraz zapraszam was za tydzień do przeczytania kolejnego artykułu, tym razem autorstwa Kacpra.