0

Jeżeli zaprezentowany niedawno w Londynie Samsung Galaxy S3 przypadł Wam do gustu, to być może zainteresuje Was również szereg akcesoriów dedykowanych temu urządzeniu. Samsung bowiem zdecydował się w końcu ujawnić zdjęcia prasowe przedstawiające owe akcesoria, a trzeba przyznać jest ich kilka. W sprzedaży już wkrótce ma się znaleźć stylus do obsługi Galaxy S3, stacja dokująca, etui oraz bezprzewodowa ładowarka.

C-Pen czyli stylus zaprojektowany do obsługi najnowszego telefonu koreańskiego producenta różni się znacznie od tego znanego choćby z Galaxy Note. Co więcej wszystkie te różnice są wyraźnie z korzyścią dla C-Pena, który to jest wyraźnie grubszy od swojego “poprzednika” i bardziej swoim wyglądem i kształtem przypomina długopis/pióro. Zmiana ta z pewnością pozytywnie wpłynie na wygodę korzystania z tego dodatku.

 

Etui Flip Cover jest rozwiązaniem znanym już z Galaxy Note. W tym przypadku będzie ono dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, Chrome Blue oraz Ceramic White.

 

Bezprzewodowa ładowarka, choć jest już sama w sobie jest w pewien sposób urządzeniem rewolucyjnym, posiada jeszcze jedną dodatkową funkcję o której nie sposób nie wspomnieć. Ładowarka pozwoli nam ładować jednocześnie dwa ogniwa, zarówno te zastosowane w telefonie jak i zapasowe o ile oczywiście się w takie wcześniej zaopatrzymy. Miejsce na dodatkową baterię znajduje się w specjalnie zaprojektowanej do tego celu wnęce ukrytej pod klapką.

Tak jak już wcześniej nadmieniłem pokazano również zdjęcia dwóch stacji dokujących. Jedną z nich jest bezprzewodowa stacja Wi-Fi Display Hub, która wykorzystuje technologię AllShare. Za pomocą tej stacji, będziemy mogli wyświetlić zdjęcie z naszego telefonu czy odtworzyć film bezpośrednio np. na ekranie naszego telewizora.

 

 

Źródło: pocketnow.com

HTC Wildfire C oficjalnie zapowiedziany

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android