0

Samsung GALAXY mini 2 jest następcą popularnego modelu GALAXY mini. W nowym urządzeniu została zmieniona konstrukcja obudowy, dzięki czemu smartfon ma 11,85 mm grubości. Co więcej, wygląd telefonu można dostosować do swoich potrzeb dzięki dwóm kolorom tylnego panelu w podstawowym zestawie – żółtemu i czarnemu. W telefonie został zastosowany pojedynczy procesor o taktowaniu 800MHz, wyświetlacz TFT o przekątnej 3,3 cala (320×480),512 Mb pamięci RAM,  3 GB pamięci wewnętrznej którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD, aparat o rozdzielczości 3MPx oraz bateria o pojemności 1300 mAh.

GALAXY mini 2 opiera się o system Android w wersji 2.3. Dodatkowo, smartfon oferuje wbudowaną aplikację Social Hub 2.0 synchronizującą książkę telefoniczną, kalendarz,  pocztę e-mail, komunikator oraz aplikacje społecznościowe, a także darmowy komunikator internetowy ChatON.

Nie jest to z pewnością najbardziej topowy smartfon jaki jest w tej chwili dostępny na rynku, ale też nie jest on kierowany do osób szukających maksymalnej wydajności w swoim urządzeniu. Myślę jednak, że osoby które nie przykładają wagi do wyśrubowanych osiągów w benchmarkach, a w zamian szukają taniego i prostego telefonu z Androidem na pokładzie powinni zainteresować się tym modelem, zwłaszcza że jego sugerowana cena to na dzień dzisiejszy 639 zł.

 

Źródło: Informacja Prasowa

 

Samsung zdradza jaki procesor znajdziemy w SGSIII

Wcześniejszy wpis

Galaxy Nexus za 399$! Z wysyłką do Europy za 30$

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android