0

O imprezie Samsung Mobile Unpacked już wspominaliśmy w kontekście SGS III. Jednakże oprócz swojego flagowego modelu, koreański gigant ma zamiar pokazać także nowy tablet. I to tyle co wiemy na pewno. Według serwisu CNET, nie będzie to ani Galaxy Tab 2, ani Note 10.1. Prawdopodobnie będzie to jeszcze inny tablet o przekątnej ekranu 10.1″ i dwurdzeniowym procesorze. A to dlatego, że ostatnio Samsung ogłosił, iż zmienia plany i Galaxy Tab 2 będzie miał 4-rdzeniowy procesor, co przesunie jego datę premiery.

 

Plotki mówią o tajemniczym urządzeniu nazywanym “Espresso tablet”, lecz to wszystko w tym temacie. Mówi, się także, że Samsung zaprezentuje urządzenie o przekątnej ekranu 11,6″ i zabójczej rozdzielczości 2560×1600 lub wyższej. Trzecią opcją jest prezentacja budżetowego tabletu, na który pozwolić będzie mogło sobie więcej osób.

 

A wy co sądzicie o takim rozdrobnieniu na rynku tabletów? Czy to dobrze, iż Samsung zapewnia tak szeroki wybór czy może lepiej by skupił się na 2 liniach tabletów- Galaxy Tabach mających być konkurencją dla iPada oraz tańszych, budżetowych tabletach dla mniej zamożnych użytkowników?

źródło:androidcommunity.com

CheeseMan już w Google Play

Wcześniejszy wpis

Oficjalne kolorowe etui na HTC One X

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android