3

Wczoraj świat obiegło wideo przedstawiające jeden z najbardziej oczekiwanych telefonów w tym roku, mowa oczywiście o Samsungu Galaxy SIII. Co prawda jeżeli chodzi o wygląd telefonu to nie za wiele można było się dowiedzieć z filmiku, ponieważ telefon był “ukryty” w atrapie, ale mogliśmy poznać chociaż jego specyfikację. Oczywiście nie wiadomo na ile tamte wideo było prawdziwe, ale tego tak naprawdę dowiemy się dopiero 3 maja, podczas oficjalnej premiery nowego Samsunga.

Dzisiaj jednak niemiecki oddział Amazonu pokusił się o wycenę najnowszego smartfonu od koreańskiego producenta, na który już można składać zamówienia przedpremierowe. Cena jaką przyszłoby nam w tej chwili zapłacić za ten telefon to 599.99 euro, czyli w przeliczeniu na złotówki ok. 2 500 zł. Trzeba przyznać, że cena nie  należy do najniższych, ale nie można jej traktować jako ostatecznej, która powinna być nieco niższa.

Zastanawiającym faktem jest to, że specyfikacja techniczna Galaxy SIII zamieszczona na stronie niemieckiego Amazonu nieco różni się od tego co mieliśmy okazję zobaczyć wczoraj. Według sieci Amazon, Samsung Galaxy SIII ma mieć 4,7 calowy wyświetlacz, 16 GB pamięci wewnętrznej, oraz 12 MPx aparat fotograficzny. Dla przypomnienia dodam, że według wczorajszych informacji telefon miał mieć 4.6 calowy wyświetlacz oraz 8 MPx aparat. Na to jak będzie naprawdę musimy poczekać do maja.

Źródło: pocketnow.com

HTC rezygnuje z klawiatur QWERTY – AKTUALIZACJA

Wcześniejszy wpis

Tegra 3 z LTE w III kwartale 2012

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android