1

Całkiem niedawno pisałem o nowych taryfach w Play, które za rozsądne pieniądze oferują darmowe rozmowy oraz smsy we wszystkich sieciach krajowych. Jakiś czas temu także T-mobile wprowadziła podobne taryfy do swojej oferty o wdzięcznej nazwie „frii”.

Dla osób przenoszących numer z innej sieci lub przedłużających umowę są do wyboru trzy opcje różniące się jedynie ceną za telefon oraz pakietem Internetu w zestawie. Abonamenty to kolejno 99zł / 129zł / 159zł i otrzymujemy w nich 250MB danych na 3 miesiące / 2GB na zawsze oraz 2GB na zawsze. Więcej dzieje się w cenniku aparatów, który jest dostępny TUTAJ.  Osobiście uważam, kolokwialnie mówiąc, że ich pogięło, ale to moje zdanie.

Jeśli niepotrzebny nam przydrogi smartphone możemy wybrać opcję na 12 miesięcy za 79 zł (250MB transferu na pierwszy miesiąc) lub za 99 zł (2GB na zawsze)

Dla nowych klientów to samo tylko 10 zł drożej.

W każdej opcji otrzymujemy nielimitowane połączenia krajowe na numery stacjonarne na 3 miesiące.

Cóż, jestem w jakiś dziwny sposób przywiązany do tej sieci, jednak z tej oferty skorzystałbym jedynie wtedy, gdy w najniższej opcji otrzymałbym 250MB na zawsze oraz telefon w rozsądnej cenie. To co widzimy w cenniku wyżej rozsądnym nazwać nie można (SII za 1499 zł??). A wy co sądzicie?

Źródło: t-mobile

Skater Boy-Recenzja

Wcześniejszy wpis

SwitKey 3 BETA i niepotrzebna spacja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Inne