0

Firma ZTE zdobywa coraz większą popularność. Sławę przyniósł jej model Blade oferujący świetny stosunek jakości do ceny. Na Barcelońskich targach MWC zaprezentowali niewiele, ale znalazło się miejce dla N910. Smartfon ten będzie konkurował z highendami, a znając politykę cenową ZTE, może namieszać na rynku-w pozytywnym znaczeniu. N910 pracować będzie pod kontrolą Ice Cream Sandwich, co jest pierwszą świetną informacją. 4.3 calowy ekran będzie miał rozdzielczość 800×480, aparat 5 Mpx, a całością będzie kierował dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 Ghz.

Dodatkowo producent zdecydował się wyposażyć telefon w technologię LTE, przez co łączy się go głównie z rynkiem amerykańskim. Czy ujrzymy go w Europie? Nie wiadomo, miejmy jednak nadzieję, że ZTE nie pominie tak chłonnego rynku, jakim jest nasz kontynent.

Niestety, nie znamy daty premiery- lecz zatwierdzenie ZTE N910 przez amerykańską Federalną Komisję Łączności należy traktować jako prognozę zbliżającej się premiery, gdyż jest to jeden z ostatnich kroków przed wypuszczeniem telefonu na rynek.

źródło: engadget.com

 

Samsung Galaxy S WiFi 3.6 oraz 5.0 zapowiedziane

Wcześniejszy wpis

Angry Birds Space już do pobrania

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android