2

Note może tak, ale na pewno nie Samsung. Tym razem to Toshiba zaprojektowała tablet o przekątnej ekranu o wielkości 13,3 cala! Toshiba AT330 został zaprezentowany podczas imprezy Toshiba World 2012 obywającej się w Bonn. Po raz pierwszy tablet został zaprezentowany dziennikarzom na początku marca, ale urządzenie było wyłączone i nie można było go uruchamiać. Tym razem japoński producent postanowił przedstawić działający tablet, co możemy zobaczyć na tym filmie:

 

Pozostała specyfikacja tego tableta, prócz sporej matrycy ( w rozdzielczości 1920 x 1200), również przedstawia się ciekawie:
-układ Tegra 3
-aparat 5 Mpix
-przednia kamerka do wideorozmów 1,3 Mpix
-32 GB pamięci wewnętrznej
-slot na kartę SIM
-obsługa kart SD
-port HDMI
-Android 4.0

Co bardzo ciekawe, nowy tablet Toshiby został wyposarzony w antenę i tuner telewizyjny! Dzięki temu możemy oglądać telewizję naziemną na ekranie naszego tabletu.

Widać, że Toshiba poszła za przykładem Samsunga, który wcześniej zaryzykował wypuszczając na rynek pierwszy smartfon z 5,3 calowym wyświetlaczem, co zresztą mu się opłaciło. Teraz Toshiba swoim produktem chcę przełamać “magiczną” barierę 10 cali, pytanie tylko jak na tym wyjdzie? Myślę, że wiele będzie tu zależeć od ceny końcowej tego giganta, która na tą chwilę nie jest jeszcze znana.

źródło: techradar.com, androidpolice.com

 

Angry Birds Space już do pobrania

Wcześniejszy wpis

Aktualizacja Galaxy Note do ICS już wkrótce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android