0

Jeszcze niedawno Huawei zapowiadało wypuszczenie swojego topowego modelu Ascend D Quad gdzieś w okolicach drugiego kwartału tego roku. Takie informacje były podawane przez chińskiego producenta również na niedawno odbytych targach Mobile World Congress w Barcelonie. Wygląda jednak na to, że Huawei jednak nie uda się dotrzymać tego terminu i ich flagowy model pojawi się w okolicach lipca. 

Według chińskich źródeł firma Huawei nie będzie w stanie ruszyć z produkcją tego modelu na pełną skalę wcześniej niż w czerwcu, co praktycznie wyklucza pojawienie się telefonu w drugim kwartale. Taki obrót spraw na pewno nie jest korzystny dla samego producenta, bowiem wygląda na to, że premiera ich telefonu zbiegnie się w czasie z mocno oczekiwanym Samsungiem Galaxy SIII. Dodatkowo do tego czasu pewnie na rynku będzie już dostępnych kilka modeli telefonów opartych na czterordzeniowych układach, co tylko podwyższy poprzeczkę Huawei.

Osobiście jestem ciekawy ile tak naprawdę osób czeka na ten telefon. Nie da się ukryć, że firma ta w Polsce jest raczej uznawana za niszową, w dodatku produkującą urządzenia, które swym wykonaniem pozostawiały wiele do życzenia. Niemniej jednak trzeba przyznać, że ich najnowsza linia produktów, do której będzie zaliczał się również Ascend D Quad robi wrażenie i pozwala mieć nadzieję na całkiem porządny telefon. Wystarczy wspomnieć o czterordzeniowym procesorze z zegarem taktowanym z częstotliwością 1,5 GHz, 4,5 calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 720p, 1 GB pamięci RAM, 8 MPx aparacie fotograficznym i oczywiście obowiązkowo Androidzie ICS na pokładzie. Zresztą sam Huawei reklamuje swojego flagowca jako najszybszy oraz najcieńszy telefon tego roku. Jak to wyjdzie w rzeczywistości przekonamy się za jakiś czas.

Źródło: pocketnow.com

Kolejne plotki na temat Samsunga Galaxy S III

Wcześniejszy wpis

Jakdojade – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android