1

Słysząc o tablecie w okolicach 500 zł od razu na myśl przychodzą nam tanie plastikowe urządzenia z małą ilością RAM i tandetnym ekranem. Ten stereotyp chce obalić Google wraz z Asusem, którzy według amerykańskiego portalu Android and Me mają w zamiarze już niedługo wypuścić tablet w cenie 149$ (505zł).

Początkowo tablet miał być wyposażony w nowy procesor Nvidi, Tegra 3, 1 GB RAMu oraz 7 calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800, jednak schodząc z ceny (pierwotnie 249, później 199) Google zrezygnuje zapewne z czterordzeniowego układu amerykańskiego potentata na rzecz tańszej dwurdzeniowej jednostki. Niewykluczone też, że tablet nie będzie posiadał 8 Mpx aparatu, reszta podzespołów prawdopodobnie nie ulegnie zmianie.

Mimo wprowadzonych przez Google zmian tablet będzie łakomym kąskiem dla wszystkich, którzy chcą kupić tani tablet z mocnym zapleczem. Zważając na stosunek cena/jakość oferowanego przez Google-Asusowego tabletu, firmy produkujące tani sprzęt takie jak Manta powinny wziąć się mocno do pracy.

Źródło: androidandme.com

Reckless Racing 2 – Recenzja

Wcześniejszy wpis

Aktualizacja Galaxy Note

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android