0

Targi MWC (Mobile World Congress) coraz bliżej, a my dzięki co rusz pojawiającym się przeciekom dowiadujemy się nowych faktów o urządzeniach, które mają tam być zaprezentowane. Dzisiaj dla przykładu w sieci pojawiła się informacja dotycząca koreańskiego producenta, firmy LG, a właściwie to ich najnowszego super telefonu LG X3.

Dzięki niejakiemu panu Paulowi O’Brienowi z serwisi MoDaCo, a właściwie to dzięki jego tajnym źródłom informacji, już dziś możemy przekonać się jak będzie wyglądał najnowszy smartfon LG oraz co ważniejsze możemy zapoznać się z jego specyfikacją. Zdjęcie możecie zobaczyć u góry, natomiast jeżeli chodzi o specyfikacje to oto i ona:

  • czterordzeniowy procesor Tegra 3 o taktowaniu 1,4 GHz
  • 4,7 ” wyświetlacz HD, o rozdzielczości 1280 x 720
  • bateria o pojemności 2000 mAh
  • 16 GB wewnętrznej pamięci z możliwością rozbudowy do 48 GB za pomocą wewnętrznego gniazda kart microSD
  • 8-megapikselowy aparat z tyłu z ultraszybką migawką
  • 1,3-megapikselowy aparat z przodu
  • Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
  • Chip NFC

Trzeba przyznać uczciwie, że powyższa specyfikacja wygląda bardzo zachęcająco. Ważniejsze jednak od samej specyfikacji na papierze są faktyczne osiągi urządzenia. Patrząc jednak na udostępnione rzekome screeny z benchmarków trzeba przyznać, że i na tym polu jest całkiem dobrze. Za benchmark posłużyła najnowsza wersja Quadranta w której nanjnowsze “cacko” od LG osiągnęło wynik 4,413 pkt. co jest wynikiem niemal dwukrotnie lepszym od Galaxy Nexusa. Oczywiście benchmark nie odzwierciedla w 100% faktycznych możliwości danego urządzenia, ale daje już na pewno jakiś pogląd na te sprawy. Drugą kwestią jest sprawa, na ile możemy zaufać informacją podawanym przez tego pana. No cóż, już za niedługo przekonamy sie na ile owe rewelacje były prawdziwe, bowiem telefon ma zostać zaprezentowany już niedługo na MWC.

Źródło: Android and Me

Różowy Samsung Galaxy Note ?

Wcześniejszy wpis

Strumieniowe przesyłanie muzyki od HTC

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android