1

Podczas gdy większość użytkowników sprzętu opartego na Androidzie zastanawia się, kiedy na ich urządzenia zostanie w końcu wydany Ice Cream Sandwich w wersji chociażby 4.0, Motorola udostępnia swoim klientom najnowszego Androida i to w wersji 4.0.3.

Jak na razie jednak wspomniany Android trafi do użytkowników Motoroli Xoom. Warto tu jednak wspomnieć, że nie jest to w pełni stabilna wersja systemu, a więc osoby które zdecydują się na jej zainstalowanie muszą być świadomi tego, że jest to wersja testowa którą Motorola chce przetestować na możliwie największej liczbie urządzeń, żeby przed jej oficjalnym wydaniem usunąć pojawiające się jeszcze błędy. To po pierwsze, po drugie nie wszyscy użytkownicy tego tabletu dostaną szansę na przyłączenie się do “testów”. Szacuje się, że oficjalna aktualizacja do “lodowej kanapki” dla pozostałych użytkowników ma ruszyć w przyszłym miesiącu.

Jeżeli jednak komuś nie chce się czekać do przyszłego miesiąca, a posiada wspomniany wyżej tablet to może wgrać sobie wspomnianą aktualizację samemu poprzez plik .zip. O tym co i jak wgrać można poczytać na forum xdaDevelopers, w tym oto miejscu. Pamiętajcie jednak, że wszelkie tego typu operacje przeprowadzacie na własne ryzyko.

Źródło: Android and Me

 

ING również na iPhone’a

Wcześniejszy wpis

Aktualizacja Eee Pad Transformer już niedługo

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android