Lumia 900 z metalowym korpusem?

Dwie osoby blisko powiązane z Nokią ujawniły w rozmowie z New York Times, że fiński producent zaprezentuje dziś, podczas targów CES 2012, model LUMIA 900,  smartfon pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone wykonany, dla odmiany linii, w metalowej obudowie.

Jeśli źródła, na które powołuje się New York Times są wiarygodne, to flagowy model nokii będzie wykonany nie jak dotychczasowe smartfony, w obudowie policarbonowej, tylko w całości z metalu. Internetowe wydanie gazety potwierdza, że urządzenie będzie dostępne w sieci AT&T w USA, nic jednak nie wspomina o dostępności Lumii 900 poza granicami USA.

Dziś odbędzie się konferencja prasowa na której fiński koncern oficjalnie zaprezentuje swoje nowe dzieło.

Źródło: gsmarena.com