0

Według zapewnień firmy Acer od przyszłego roku firma ma wzorem HTC ograniczyć ilość wypuszczanych modeli swoich urządzeń, ale za to mają one być bardziej dopracowane i mają lepiej wpasowywać się w potrzeby rynku. Jednym z pierwszych urządzeń mających w nowym roku zapoczątkować nową politykę firmy jest tablet Iconia Tab A700. Do tej pory specyfikacja tego urządzenia nie była znana, ale dzięki naszym kolegą z rosyjskiej strony NoMobile.ru możemy zaznajomić się z specyfikacją tabletu.

Acer Iconia Tab A700 ma być wyposażony w czterordzeniowy procesor Tegra 3, co jest w tym wypadku dobrą nowiną. Oprócz tego tablet będzie posiadał 10.1 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1900×1200, aparat fotograficzny 5MPx, czytnik kart SIM, mini port HDMI oraz dedykowany przełącznik blokady obrotu. Całość będzie zasilana przez baterię o pojemności 9800 mAh co ma pozwolić na 10 godzin swobodnej pracy na urządzeniu. Tyle jeżeli chodzi o wnętrze, co do wyglądu zewnętrznego wiadomo na razie tylko, że A700 ma być cieńszy i smuklejszy niż zapowiedziany już model A200.

Prawdopodobnie tablet po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na targach CES w 2012 roku. Co sądzicie o tym tablecie? Waszym zdaniem droga jaką obrał Asus jest właściwa?

 

Źródło: Android and Me

Apple opatentowało Multitouch

Wcześniejszy wpis

Nowe smartfony z WP 7 z modułem LTE?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android