0

Dokładnie 16 grudnia 2011 roku Google ogłosiło możliwość oficjalnego zaktualizowania Nexus S do Androida Ice Cream Sandwich. Niestety w wyniku wielu zgłoszeń użytkowników dotyczących pojawiających się problemów z telefonem po wykonaniu aktualizacji, została ona oficjalnie wstrzymana.  Problemy z jakimi borykali się użytkownicy po przeprowadzeniu aktualizacji były przeróżne, począwszy od problemów z żywotnością baterii, poprzez problemy z nawiązywaniem połączeń, a na problemach z aparatem kończąc. Oczywiście wspomniana aktualizacja została wstrzymana tylko do czasu rozprawienia się z występującymi problemami.

Wobec powyższego nawet jeżeli otrzymamy powiadomienie o czekającej na nas aktualizacji to prawdopodobnie i tak nie będziemy mogli jej wykonać. Stosowne oświadczenie w tej sprawie wydał menadżer Google Community Paul Wilcox:

“Jeśli otrzymałeś powiadomienie o aktualizacji jakiś czas temu, ale aktualizacja nie jest aktualnie dostępna dla telefonu, jest to prawdopodobnie wynikiem wstrzymywania aktualizacji przez Google w Twojej okolicy, a firma zbiera obecnie opinie. Aktualizacja do Androida 4.0 będzie nadal przeprowadzana na świecie, więc  Twój telefon otrzyma kolejne powiadomienie o aktualizacji w momencie gdy będzie ona ponownie dostępna w Twoim regionie. “

Miejmy nadzieję, że specjalistom z Google uda się szybko uporać z problemami występującymi po dotychczasowej aktualizacji i że równie szybko zostanie wznowiona aktualizacja do ICS, tym razem już bez problemów.

 

Źródło: Android and Me

ITC sprawdzi czy Motorola nie naruszyła patentu Microsoftu

Wcześniejszy wpis

Wielka, świąteczna obniżka gier EA w AppStore!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android