0

Wiadomość ta ucieszy zapewne wszystkich fanów “strzelenek” lubujących się w eliminacji wroga, bowiem w dniu dzisiejszym w Android Markecie pojawił się długo oczekiwany przez wszystkich FPS od Gameloftu, Modern Combat 3: Fallen Nation. Tym razem wcielamy się w rolę kaprala Jamesa Walkera, który zostaje wysłany na teren wroga żeby zapobiec atakowi terrorystycznemu na USA. Jednym słowem nic nowego, choć z małą różnicą, otóż tym razem terroryści z Rosji, Korei Płd. oraz z Pakistanu postanowili połączyć siły, w efekcie czego będziemy mieli masę roboty.

Gra zawiera 13 misji w różnych miejscach, od Los Angeles po Pakistan, dodatkowo w grze został udostępniony tryb multiplayer, więc nic nie szkodzi aby spróbować swoich sił przeciwko innym graczom, oczywiście po uprzednim uratowaniu USA, w końcu nie można ich zostawić samych sobie 😉 Wracając jednak do trybu multi to zawiera on 6 różnych map na których przyjdzie nam walczyć w 6 różnych trybach przeciwko 12 graczom. Według twórców Modern Combat 3: Fallen Nation w niczym nie ustępuje shooterom znanym z PC czy z konsol. Oczywiście do takich rewelacji trzeba podchodzić dość ostrożnie, ale Gameloft jest firmą, która już nie raz udowodniła, że w światku gier mobilnych jest prawdziwym liderem, w związku z czym o jakość ich najnowszego dzieła byłbym raczej spokojny. Zresztą wystarczy popatrzeć na poniższe wideo.

 

Jeżeli jesteście fanami FPS’ów, lub po prostu chcielibyście trochę wirtualnie postrzelać do wroga to zapraszam do Marketu gdzie gra jest dostępna w cenie ok. 7 dolarów.

 

Źródło: Android Market

Google opracowuje swój własny tablet

Wcześniejszy wpis

Samsung: Aktualizacja do ICS w Q1 2012 roku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android