0

 

Trzeba powiedzieć, że ci dwaj producenci, Apple oraz Samsung, nie darzą siebie wzajemną sympatią, a walka pomiędzy nimi przejdzie chyba do historii jako “najkrwawsza” wojna pomiędzy producentami telefonów. Choć zazwyczaj owa wojna rozgrywa się na salach sądowych, gdzie prawnicy obu firm oskarżają się o naruszanie praw patentowych, tym razem jednak przenosi się ona w bardziej właściwe dla siebie miejsce. Owym miejscem są spoty reklamowe.

Najnowszy spot reklamowy promujący w stanach zjednoczonych Samsunga Galaxy SII, jasno pokazuje co Samsung sądzi o Apple i jego najnowszym telefonie, iPhonie 4S. Dodatkowo porusza on w dość zabawny sposób masowe zjawisko z jakim mamy do czynienia podczas premier kolejnych iPhonów. Mam tu na myśli zarówno długie kolejki przed sklepami w oczekiwaniu na nowego iPhona, jak i swoistą “wrogość” zwolenników telefonów od Apple wobec innych produktów. Zresztą co tu dużo mówić, zobaczcie sami.

 

Moim zdaniem najnowszy spot reklamowy doskonale punktuje przywary typowego “fanboja” marki Apple. Nie to żebym miał coś przeciwko ich produktom, ale zawsze zastanawiało mnie skąd wśród zwolenników tej marki takie zapatrzenie w ich produkty. Zresztą chyba nie jestem w tym odosobniony.

A jak Wam się podoba najnowsza reklama? I co sądzicie o “problemach” które w niej zostały pokazane? Zgadzacie się z tym czy macie zupełnie inne zdanie?

Źródło: Android and Me

Samsung Galaxy Nexus jednak nie taki wspaniały?

Wcześniejszy wpis

HTC vs Apple (0:1)

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Inne