Samsung Galaxy Nexus już jest…w Polsce

Stało się to co stać się musiało prędzej czy później. Najbardziej chyba w tej chwili pożądany smartfon z systemem Android na pokładzie w końcu stał się dostępny w Polsce. Co prawda nie ma go jeszcze do kupienia u żadnego z polskich operatorów, ale dla osób chcących go kupić pewnie nie będzie to stanowiło większego problemu. Póki co bowiem Nexusa można dostać wyłącznie w sklepach.

W całej tej sprawie bardzo zaskakuje cena urządzenia, dodam że pozytywnie. Przy światowej premierze tego telefonu dużo na polskich portalach mówiło się o ewentualnej cenie jaką przyjdzie nam zapłacić za ten telefon. Generalnie kwoty jakie padały przy tego typu dyskusjach oscylowały w granicach 2600 zł, co jak za “świeże” urządzenie, o takich parametrach technicznych i w dodatku z najnowszym Androidem na pokładzie, wydawało się bardzo prawdopodobne. Mam jednak dla Was dobrą nowinę, otóż omawiany telefon można już dostać w cenie 2300 zł, co może nie jest ceną najtańszą, ale patrząc na konkurencję i ich cenny, jest osiągnięciem godnym pochwały.

Jeżeli wiec ktoś szuka dobrego prezentu pod choinkę to zdecydowanie Samsung Galaxy Nexus będzie dobrym wyborem 😉 Ktoś chętny?

 

 

Źródło: Komórkomania

 

More Stories
Mr. Robot – rzeczywistość czy science-fiction?