0

 

Kolejny dzień i kolejna dobra wiadomość odnośnie implementacji najnowszego Androida na naszych urządzeniach. Tym razem chodzi o flagowy tablet Samsunga, Galaxy Tab 10.1, który w niedługim czasie powinien otrzymać Ice Cream Sandwich 4.0, a to wszystko za sprawą ekipy z CyanogenMod.

O tym, że zespół CyanogenMod wziął się za implementacje ICS 4.0 na samsungowski tablet było wiadomo już chwilę po tym jak świat obiegła informacja, że Google udostępnia kod źródłowy najnowszego “andka”. Przynajmniej taka informacja pojawiła się na Twitterze grupy. Niemniej jednak przeważnie od deklaracji do finalnego produktu trzeba trochę poczekać, tym razem jednak chyba będzie inaczej i już za niedługo posiadacze tego tabletu będą się mogli cieszyć z pełnej funkcjonalności jaką oferuje ICS.

Jeżeli wierzyć słowom Steva Kondika z grupy CyanogenMod nowy Android na Galaxy Tab 10.1 wygląda wprost wspaniale i już wkrótce możemy się spodziewać udostępnionego portu tego sytemu. Miejmy nadzieję, że Steve nie rzuca słów na wiatr i faktycznie w przeciągu kilku dni Ice Cream Sandwich od CyanogenMod zostanie opublikowany.

Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy Galaxy Tab otrzyma wyczekiwanego Androida z oficjalnych źródeł. Miejmy nadzieję, że Samsung nie każe swoim klientom czekać na niego zbyt długo.

Źródło: Android and Me

Darmowe gry w warszawskim metrze od Play’a

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy Nexus jednak nie taki wspaniały?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android