2

 

Nieubłaganie zbliża się dzień premiery najnowszego tabletu od Asusa, mowa oczywiście o oczekiwanym Transformerze Prime. Nie dziwi więc fakt, że w związku z tym do sieci wyciekają coraz to nowe informacje odnośnie tego pierwszego czterordzeniowego tabletu, opartego na procesorze Tegra3. Niedawno poznaliśmy pełną specyfikacje, z którą możecie zapoznać się W TYM MIEJSCU, a dziś możemy podziwiać najnowsze dziecko Asusa w akcji, a dokładniej mówiąc podczas gry w Shadowgun. Jednym słowem jest MOC!

Zamieszczony filmik zawdzięczamy Henremu Martinowi ZTOP, który to na swoim brazylijskim blogu postanowił podzielić się wrażeniami z obcowania z najnowszym Transformerem. Przede wszystkim zwraca on uwagę na fakt, że najnowszy tablet jest niesłychanie głośny, oraz wyróżnia się czystością dźwięku. Ponadto kolejną rzeczą która mile zaskoczyła blogera była jego smukła konstrukcja (8,3 mm grubości)  oraz ogólna szybkość urządzenia. Warto zaznaczyć tutaj jednak, że urządzenie w czasie “testów” pracowało jeszcze na Androidzie w wersji Honeycomb 3.2, a więc można sie spodziewać ogólnej poprawy wydajności wraz z wypuszczeniem Ice Cream Sandwich 4.0.

Niestety jak to bywa z takimi przeciekami, nie zawsze są one na rękę samemu producentowi urządzenia, szczególnie przed premierą. Tak było i tym razem i w wyniku interwencji Asusa bloger musiał usunąć zarówno zdjęcia, jak i inne informacje dotyczące samego urządzenia. Na szczęście filmik się ostał, jednak nie wiadomo jak długo będzie jeszcze dostępny, a więc zapraszam do oglądania.

Źródło: Android and Me

Ice Cream Sandwich 4.0 dostępny od 17 listopada

Wcześniejszy wpis

Android Ice Cream Sandwich 4.0….DOSTĘPNY!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android