0

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami z dzisiejszym dniem iPhone 4S jest już oficjalne dostępny w Polsce. Jak na razie tylko w przedsprzedaży, która ruszyła z dniem dzisiejszym, ale prawdopodobnie 11 listopada znajdzie się również na sklepowych półkach. Ponieważ jednak tak jak wcześniej wspomniałem telefon jest dostępny w przedsprzedaży to siłą rzeczy znana jest jego cena. Krótko mówiąc, nie ma tutaj niespodzianki bowiem ceny wyglądają następująco:

– iPhone 4S 16 GB – 2699 zł

– iPhone 4S 32 GB – 3199 zł

– iPhone 4S 64 GB – 3699 zł

Powiedźmy sobie szczerze ceny nie zachęcają zbytnio do zakupu, choć dla prawdziwych fanów tej marki pewnie nie będą one wielką przeszkodą. Zresztą biorąc pod uwagę fakt, że rok temu chcąc kupić iPhone 4 w Polsce zaraz po jego premierze, na znanym polskim serwisie aukcyjnym trzeba było dać za niego nawet 5 tys. zł, to porównując ceny z tymi obecnymi możemy mówić o prawdziwej promocji cenowej. Co ciekawe mimo tak odstraszającej ceny modele dość szybko znajdowały swoich nabywców.

Niestety w całym tym “miodzie” jest i “łyżka dziegciu”. Chodzi tutaj o czas realizacji zamówień ze strony Apple. Teoretycznie wynosi on od 1 do 2 tygodni, ale na stronie znajduje się informacja że urządzenia będą rozsyłane dopiero między 18-30 listopada. Oznacza to że w najgorszym przypadku, zamawiając telefon dzisiaj przyjdzie nam na niego czekać niemalże miesiąc (sic!).

Sytuację ratuje trochę pojawienie się telefonu w sieci Orange i T-Mobile od 11 listopada. Niestety nie wiadomo w jakich planach taryfowych i w jakich cenach będą sprzedawane te telefony. Niemniej jednak nie nastawiałbym się na jakieś super promocje.

Zamówień możemy dokonywać w Apple Store Polska. Ktoś chętny?

Nadchodzi nowa Xperia Arc HD

Wcześniejszy wpis

Microsoft Office zmierza na Symbiana

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS