0

Ostatnimi czasy media bacznie obserwowały wszystko co dotyczyło premiery Samsunga Galaxy Nexus i Androida, Ice Cream Sandwich, podczas gdy za rogiem czai się równie interesująca premiera, o której aż do tej pory było zdecydowanie za cicho.

Mowa oczywiście o najnowszym tablecie firmy Asus, popularnie nazywanym Transformersem 2. Dlaczego warto baczniej przyjrzeć się temu urządzeniu? Choćby przez wzgląd na jego specyfikację techniczną, która robi wrażenie. Wystarczy wspomnieć o procesorze, otóż nasz Transformer 2 ma być pierwszym tabletem opartym na Androidzie z czterordzeniowym procesorem i to nie byle jakim, bowiem mowa tu o procesorze Tegra3, zwanym Kal-EL.

Prawdopodobnie po raz pierwszy tablet zostanie pokazany trwających w Hongkongu targach AsiaD: All Things Digital. Prawdopodobnie też to tu właśnie padnie również data pojawienia się produktu na sklepowych półkach. Wstępnie przewiduje się, że będzie  to 7 listopad.

Póki co jednak Asus jak na razie udostępnił nam filmik wideo, który możecie obejrzeć poniżej, który jest chyba wstępem do ruszającej kampanii reklamowej. Oczywiście filmik dotyczy wspomnianego urządzenia.

Źródło: Android and Me

Plany HTC odnośnie aktualizacji do ICS 4.0

Wcześniejszy wpis

Tapety z Ice Cream Sandwich dostępne do pobrania

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android