0

Pewnie pamiętacie niedawne kłopoty firmy RIM, w wyniku których niejako “odciętych” od świata zostało  większość użytkowników. Problem dotyczył awarii serwerów i uniemożliwił milionom osób połączenie się z siecią. Co gorsze stan ten mimo intensywnych prac nad przywróceniem usług internetowych utrzymywał się przez 3 dni, co mocno nadszarpnęło reputację tej firmy.

Z powagi sytuacji zdaje sobie sprawę prezes RIM, Mike Lazaridis, który postanowił że wszyscy klienci poszkodowani w wyniku niedawnej awarii otrzymają rekompensatę. Co się składa na ową “rekompensatę”? Według informacji umieszczonej na stronie producenta ową rekompensatą mają być aplikacje, które będą rozdawane za darmo.

“Aplikacje będą bezpłatne dla subskrybentów jako wyraz uznania dla ich cierpliwości podczas ostatnich przerw w dostarczaniu usług”

Do listy tych aplikacji należą takie tytuły jak:  The Sims 3, Bejeweled, NOVA, Texas Hold’em Poker 2, Photo Editor Ultimate, DriveSafe.ly Pro, iSpeech Tłumacz Pro, Nobex Radio Premium, Shazam Encore i Vlingo Plus. Aplikacje będą dostępne w BlackBerry Apps Worlds do darmowego pobrania już od środy 19 października przez okres 4 tygodni. Dodatkowo wszyscy klienci biznesowi otrzymają darmowy miesiąc pomocy technicznej.

Trzeba przyznać że jest to miły gest ze strony firmy w stronę klientów.

Źródło: pocketnow.com

Porcja gier i aplikacji – Android [14.10]

Wcześniejszy wpis

Samsung pozywa Apple

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Inne