Samsung Galaxy SII za 2$? To możliwe

 

Jeżeli ktoś z Was mieszka lub wybiera się w najbliższym czasie do Australii to mam dla niego bardzo dobrą wiadomość. Jak się bowiem okazuje wojna pomiędzy Samsungiem a Apple, z sali rozpraw wróciła do sklepów, czyli tam gdzie powinna się toczyć. Tym razem jednak to Samsung postanowił utrzeć nosa nieco gigantowi z Cupertino.

Jak donoszą zagraniczne media w Sydney został otworzony nowy sklep firmowy Samsunga i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że sklep ten mieści się zaledwie kilka metrów od podobnego sklepu Appla, oraz że na chętnych jego odwiedzenia czeka bardzo ciekawa oferta. Sklep oferuje bowiem flagowy model Samsunga, mowa oczywiście o SGSII, dla dziesięciu pierwszych osób w kolejce za jedyne 2 dolary. Pozostałe osoby, które nie znajdą się wśród tych 10 osób mogą liczyć na duże promocje cenowe, choć już nie tak wielkie jak ta wspomniana wyżej. Żeby było ciekawiej promocja ta nie jest ograniczona tylko do jednego dnia i trwa aż do odwołania. Aktualnie kolejka osób które ustawiły się po telefon Samsunga jest dłuższa niż ta tworzona przez osoby czekające na iPhona 4S. Oczywiście telefon nie jest „obciążony” żadną umową z operatorem.

To się nazywa promocja, pytanie tylko czemu my nie mamy u siebie takich promocji, z miłą chęcią bym z niej skorzystał. Zresztą chyba nie tylko ja.

 

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Nowa FIFA wylądowała już na Androidzie