0

Pracownik Microsoftu został zwolniony za wpis o nowym telefonie Nokii na popularnym servisie społecznościowym- Twitterze.

Joe Mariniego, menedżer kierujący w Microsofcie zespołem Windows Phone dwa tygodnie temu na Twitterze napisał: Właśnie miałem w rękach jeden z najlepiej wykonanych telefonów Nokia, jakie kiedykolwiek widziałem. Wkrótce też będziecie mieli okazję.” Wpis zawierał też tag “win7” co jednoznacznie daje znak na jakiej platformie działa nowe dziecko finów.
Poproszony o ocenę w skali 0-10, odpowiedział: Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym 8. Wrażenia solidne, dobry aparat, czuły UI i ładne, małe, dotykowe przyciski na obudowie.”
W kolejnym wpisie dodał: “Aparat był dobry, ale nie miałem optymalnego oświetlenia. Chciałbym także większy ekran.”

Na pytanie o incydent Microsoft powiedział że Marini nie pracuje już dla spółki (pracował od 2003 r.). O powodach zwolnienia koncern się nie wypowiada. Według nieoficjalnych informacji Mariniemu powiedziano że złamał regulamin postępowania pracowników Microsoftu w mediach społecznościowych. 

O nowych telefonach Nokii zapewne będzie coraz więcej słychać w najbliższym czasie gdyż mają pokazać się pierwsze w IV kwartale tego roku.

iOS-wszystko co chcecie wiedzieć, a boicie się spytać

Wcześniejszy wpis

Galaxy S II z modułem NFC w Orange

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Windows Phone