HTC Runnymede – pierwsze zdjęcie

Nikt nie może się już doczekać prezentacji HTC. Do nie zaprezentowanego HTC Vigor oraz HTC Bliss dołączył nowy model HTC Runnymede. Nowy HTC o którym teraz mowa będzie pierwszym typowo muzycznym smartfonem tajwańskiego producenta. Słuchawka powstała przy współpracy z  Beats Eletronics.  Będzie ona zadziwiała dźwiękiem jak twierdzi High Tech Computer.

Mimo że będzie to telefon typowo muzyczny to również i fani gier nie będą zawiedzeni. Pod “maską” smartfona drzemie potężny jednordzeniowy procesor 1,5 GHz z możliwością podkręcenia go to prawie 2 GHz768 MB pamięci operacyjnej RAM. Producent zachwala również aparat jaki został zamontowany do Runnymeda, 8 Mpx w nowej technologii powinno zadowolić każdego.

Przypomnijmy że to jest wciąż telefon, którego pierwotną ideą powstania było wykonywanie połączeń. 

Dlaczego do gier? Jeszcze was nie zachęciliśmy? No dobrze – wyświetlacz 4,7 cala (większego nigdy nie było w słuchawkach High Tech Computer) o rozdzielczości 480 x 800 pikseli oraz wbudowaną pamięć 16 lub 32 GB w zależności od wersji.

Jak przystało na muzyczny telefon, w zestawie znajdziemy słuchawki asygnowane logiem Beats by Dr. Dre.  HTC Runnymede pojawi się jeszcze w tym roku.

źródło: pocketnow.com

More Stories
microsoft
Microsoft Surface Hub 2S – rewolucja prezentacji?