Android “Jelly Bean” następcą Ice Cream Sandwich?

Premiera najnowszej wersji Androida o kodowej nazwie Ice Cream Sandwich zbliża się wielkimi krokami o czym możecie poczytać np. tutaj. Fakt iż do jej premiery jeszcze pozostało ok. miesiąca albo dwóch nie przeszkadza snuć przypuszczeń co do nazwy następnej wersji Androida po ICS.

Google ma w zwyczaju nadawać swoim kolejnym wersją Androida nazwy popularnych deserów i ponieważ wychodzi na to, przyglądając się metodyce nadawania tych nazw, że następną literą od której będzie się zaczynać owa nazwa będzie “J”, według źródeł Thisismynext następcą ICS będzie “Jelly Bean“. Według tych samych źródeł Jelly Bean miałby wprowadzać kilka “przełomowych rzeczy”, które pierwotnie były zarezerwowane dla ICS. Miejmy jednak nadzieję, o ile te “rewelacje” są prawdą, że zbliżająca się nowa wersja Androida nie zostanie zbyt mocno okrojona z nowości.

Tych informacji jednak nie można traktować jako pewnika, bowiem tak na dobrą sprawę jeszcze nie wiadomo nawet czy na 100% najnowszy Android będzie nosił nazwę Ice Cream Sandwich bowiem jest to tylko plotka. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na to co przyniesie przyszłość.

 

Źródło: Android and Me

More Stories
Rząd Korei zarządza żałobę