0

W ostatnim czasie producenci prześcigają się w prezentacjach nowych modeli swoich telefonów. Samsung również dołączył do tego wyścigu prezentując 3 nowe smartfony oparte na autorskim systemie Bada OS. Mowa tutaj o Wave III, Wave M oraz Wave Y.

Zacznę od pierwszego najmocniejszego modelu spośród trio. Sercem Wave III będzie procesor jednordzeniowy o taktowaniu 1,4 Ghz, wyświetlacz o przekątnej 4 cali oraz rozdzielczości 800 x 480 wykonany w technologii Super AMOLED. Do tego dochodzi jeszcze aparat o matrycy 5 Mpx, z funkcją nagrywania filmów w jakości HD (720 p). Cały smartfon będzie wykonany z aluminium, podobnie jak poprzednik.

Kolejnym w zestawieniu modelem jest Wave M. Od „trójki” różni się przede wszystkim słabszym procesorem – 832 Mhz oraz mniejszym ekranem 3,65 cala. Pozostałe parametry są niemal identyczne jak w Wave III, także aparat o rozdzielczości 5 Mpx oraz wykonanie z aluminium.

Ostatnim z trio nowych modeli od Samsunga jest Wave Y, który jest najmniejszy ze wszystkich prezentowanych telefonów. Posiada ekran o przekątnej 3,25 cala wykonany w technologii LCD o rozdzielczości 320×480 pikseli. Pod maską Wave Y działać będzie ten sam procesor co w Wave M – jednordzeniowy o taktowaniu 832 Mhz.

Wszystkie te smartfony będą działać na najnowszej wersji Bada OS 2.0. Jak Wam się podobają najnowsze telefony ze stajni koreańskiego producenta?

Źródło: engadget.com

iStudiez Pro – recenzja

Wcześniejszy wpis

HTC Sense 3.5 na pierwszym filmie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy