4

Witam Was bardzo serdecznie, dzisiaj opiszę krok po kroku jak należy przeprowadzić aktualizację HTC Desire do najnowszej wersji Androida. Tak więc do dzieła.

Pamiętaj, że w czasie aktualizacji tracisz wszystkie dane zawarte w pamięci Twojego telefonu, warto przed wykonaniem update’u zrobić kopię zapasową smsów czy kontaktów. Przed przystąpieniem do aktualizacji musisz pobrać ze strony producenta paczkę instalacyjną, możesz to zrobić stąd. Następnie upewnij się, że bateria Twojego smartfonu jest naładowana ( musi być powyżej 30% ).  Po pobraniu paczki musisz ją rozpakować za pomocą winrara lub 7-zipa. Podłącz włączony telefon za pomocą kabla USB do komputera, a następnie uruchom plik RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) z wcześniej wypakowanej paczki. Powinien pojawić się poniższy ekran, klikamy next.

Zaznaczamy ptaszkiem, że zgadzamy się z warunkami licencyjnymi ( I under stand the caution indicated above and have reviewed  the ReadMe) i kilkamy next.

Zaznaczamy ptaszkiem I have completed  the steps indicated above i klikamy next.

Klikamy na Update oraz następnie next.

Proces aktualizacji się rozpoczyna, przez ten czas nie możesz wyłączyć komputera czy smartfonu. Instalacja update’u może potrwać kilka minut.

Gdy już się zakończy telefon się zrestartuje, wówczas możesz go odłączyć od komputera. I gotowe, jeśli macie jakieś pytania odnośnie update, zadawajcie je w komentarzach pod tym wpisem. Pamiętajcie, że wszystkie instalacje nowego softu robicie na własną odpowiedzialność i redakcja MobileWorld24.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z nieprawidłowym działaniem smartfonu.

“Pierniczek” dla Desire już dostępny

Wcześniejszy wpis

Recenzja: Cut the Rope

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android