0

Kino jest świetną i ogólnodostępną rozrywką. Ale co, jeśli będąc na mieście nagle przyjdzie nam chęć na jakiś seans, a w pobliżu mamy kilka różnych kin? Sprawdzenie repertuarów tych wszystkich kin może chwilę zająć. W takich sytuacjach bardzo pomocna możne okazać się aplikacja Repertuary.pl.

Aplikacja pobiera dane z serwisu o tej samej nazwie, która działa od końca 2000 roku, więc można założyć, że informacje są wiarygodne. Program pozwala nam przeglądać repertuary kin w 5 polskich miastach (miasto wybieramy w Ustawieniach, a nie w samej aplikacji)

Interfejs jest bardzo minimalistyczny. Dzięki temu, że zastosowano tylko domyślne elementy graficzne (od Apple), aplikacja bez aktualizacji obsługuje wyświetlacz Retina. Jedynie ikona aplikacji jest w niskiej rozdzielczości, za co mały minus.

Repertuar kin możemy przeglądać na 2 sposoby. Podzielony na kina lub na filmy. Do tego w każdym widoku mamy do dyspozycji informacje na max. 4 dni naprzód.

Po naciśnięciu na dany film dostajemy o nim garść informacji, m.in. data premiery, czy ocena filmu. Do tego również plakat filmu oraz jego opis.

Z kolei po wybraniu danego kina możemy zobaczyć na mapie, gdzie się wybrane przez nas kino znajduje, jego adres oraz numer telefonu.

Repertuary.pl jest to kolejna prosta, ale użyteczna aplikacja, która świetnie sprawuje się w tym, co robi. Jedyne czego mi w niej brakuje to wyszukiwarki kin i filmów na górze list, oraz ikony aplikacji w większej rozdzielczości. Jednakże są to tak niewielkie niedociągnięcia, że aplikacja otrzymuje ocenę 4.5/5. Aplikacja Repertuary.pl dostępna jest w AppStore za 0,79€.

Przeglądarka z flash na iPhone’a!

Wcześniejszy wpis

Następny Nexus będzie od HTC?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS - Programy