0

Podczas prac nad Galaxy S II Samsung jak gdyby spowolnił prace nad następcą Wave I generacji. Możliwości techniczne odmiany nr II tego modelu raczej nie zachwycały więc z niecierpliwością miłośnicy systemu Bada oczekiwali na prawdziwego następcy tak udanej jedynki. Początkowo Samsung planował wypuszczenie modelu Wave III na IV kwartał 2011 roku, jak się jednak okazuje premiera może nastąpić jeszcze w sierpniu tego roku.

Co będzie kryło się wewnątrz urządzenia? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać. Możemy jedynie spekulować lub raczej mieć nadzieję, że Samsung wyposaży urządzenie w ekran typu Super Amoled Plus, zachowując rozmiary ekranu z Wave I generacji. Jego wielkość bowiem, była kompromisem pomiędzy funkcjonalnością, a gabarytami i dzięki właśnie wielkości wielu użytkowników rezygnowała z Galaxy S.

Zapewne przyśpieszy też procesor do modnego taktowania 1.2 GHz ale czy będzie to procesor 2 rdzeniowy ? Raczej nie, bo wymagał by budowy nowej struktury systemu Bada, a to była by rewolucja. Samsung nie jest przygotowany na system oparty na dwóch rdzeniach. Dodatkowo użytkownicy byli by pozbawieni dostępu do starszych wersji aplikacji ze sklepu Samsunga, których ilość i tak nie powala.

Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że cena nie przekroczy 1300 zł.

Podyskutuj o tym na OsMobile.pl

 

Firefox 6 Beta już dostępny!

Wcześniejszy wpis

iPhone Nano, czyli piąta generacja iPoda Touch’a

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy