1

W dzisiejszych czasach coraz częściej podróżujemy na za granicę. Najczęściej, chcąc – nie chcąc, zahaczamy o miasta, gdyż to zazwyczaj w nich są lotniska. Ale po miastach również trzeba się jakoś poruszać. W wielu miastach króluje oczywiście metro. Jednakże co zrobić, jeśli jesteśmy w obcym mieście i nigdzie nie możemy znaleźć mapki metra ani miejsca z dostępem do internetu? W takiej sytuacji bardzo przydana jest aplikacja AllSubway.

Pomimo nieco przeciąganego wstępu, recenzja będzie krótka, bo aplikacja jest tak prosta, że nie ma wiele do opisywania. Robi to, co powinna, czyli umożliwia nam dostęp do map metra w bardzo wielu miastach. Dostępne są m.in. Barcelona, Londyn, Nowy Jork, Warszawa (pełna lista jest dostępna w opisie aplikacji w AppStore). Wszystkie przechowywane są w pamięci naszego urządzenia, więc możemy z nich korzystać bez dostępu do internetu.

Poza liniami metra aplikacja ma również wbudowane mapki kolei miejskich w niektórych miastach.

 

Po kliknięciu na wybrane przez nas miasto ukazuje nam się mapka tamtejszego metra. Do tego mamy jeszcze możliwość odwiedzenia strony internetowej danej kolejki podziemnej (oczywiście wymagane jest do tego połączenie z internetem).

Co ciekawe w przypadku stolicy naszego kraju mapka przedstawia już istniejącą linię metra, jak i tę dopiero budowaną.

Program bardzo pomocny w podróży. Jedyną jego wadą jest brak legendy przy mapkach, ale zazwyczaj nie stanowi to większego problemu. AllSubway dostępne jest w AppStore za 0,79€.

Nowy tablet Motoroli

Wcześniejszy wpis

Asus Eee Pad Slider z poślizgiem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS - Programy