HTC EVO 3D™ trafi w sierpniu do Polski

Dziś w Warszawie HTC zaprezentowało swój pierwszy model z ekranem 3D. Premiera urządzenia na polskim rynku ma się odbyć w sierpniu bieżącego roku.

EVO 3D to bezpośredni konkurent dla LG Swift 3D na naszym rynku. Potężny stereoskopowy ekran o przekątnej 4,3″ pozwoli wyświetlać i tworzyć materiały w 3D bez specjalnych ekranów!

Zawsze marzyłeś o własnym filmie w 3D? – 2 kamery o rozdzielczości 5MPx pozwolą kręcić filmy oraz robić zdjęcia w trójwymiarze!

Najnowszy model tajwańskiego producenta pracuje pod kontrolą systemu Android wraz z nakładką Sense UI. Ta zaś została odpowiednio dostosowana do możliwości sprzętu. Uruchomiono nawet serwis HTC Watch, w którym za pomocą telefonu możemy obejrzeć światowe produkcje kinowe z efektami 3D. Samo oprogramowanie dostało kilka nowych elementów takich jak trójwymiarowe menu czy aktywna blokada ekranu znana z modelu Sensation, która wyświetli wybrane przez nas treści. Starsze dobrze znane użytkownikom HTC Sense aplikacje zostały dostosowane do możliwości smartfonu i tak na przykład kultowa pogoda  za pomocą oszałamiających efektów wizualnych 3D i dźwiękowych zaprezentuje nam prognozę.

Jak już wspominałem firma ogłosiła, że premiera smartfonu na rynku polskim odbędzie się na początku sierpnia, a sugerowana cena detaliczna urządzenia wyniesie 2499 zł.

Źródło: Informacja Prasowa

More Stories
Samsung Galaxy A70 zaprezentowany oficjalnie