0

To logiczna gra polskiego developera w której naszym głównym zadaniem jest złożenie odpowiedniej figury geometrycznej z wcześniej przygotowanych elementów. Samych figur nie możemy w żaden sposób obracać rozciągać etc. muszą zostać ułożone w niezmienionej formie. Sterowanie jest maksymalnie uproszczone, co czyni grę niezwykle przystępną.

Twórcy przygotowali kilkadziesiąt różnych poziomów, ale niestety nie dostaliśmy dodatkowych elementów, które urozmaicają rozgrywkę, cały czas wykonujemy to samo co niestety po kilkunastu minutach się nudzi. Poziom trudności wzrasta wraz z kolejnymi misjami – pierwsze 40 plansz można przejść bez żadnego problemu później gra staje się coraz bardziej wymagająca i należy już dłuższą chwilę spędzić nad odpowiednim ułożeniem figur.

Gamelion przygotowało ciekawą oprawę graficzną, która dobrze uzupełnia całą rozgrywkę. Do strony graficznej w żaden sposób nie można się przyczepić, podobnie jak to muzyki. Różowo niestety nie prezentuje się wersja darmowa, która jest obarczona reklamami, ale nie tylko podczas czasie samej rozgrywki, ale także trzeba poczekać kilka sekund zanim będziemy mogli przejść do następnej misji co przy dłuższej rozgrywce jest niezwykle irytuje.

Doodle fit do solidna produkcja, którą warto przetestować na swoim smartfonie, początkowo mogą irytować (w wersji darmowej) nachalne reklamy, ale później się do nich przyzwyczajamy. Gra przypomina odrobinę stylem rozgrywki oraz designem Slice it! I po dłuższym obcowaniu z tytułem można zauważyć, że twórcy po części się wzorowali nad produkcją studia Com2us.

Zalety:

– uproszczone sterowanie

– ciekawa oprawa graficzna

Wady

– irytujące reklamy ( w wersji darmowej)

– na dłuższą metę nudzi się

 

 

Angry Birds już na Windows Phone 7

Wcześniejszy wpis

Ponad pół miliona aktywacji Androida dziennie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android - Gry