0
Backgrounds to prosta aplikacja, bez której zainstalowanej żaden ceniący sobie wygląd swojego pulpitu użytkownik Androida obejść się nie może bowiem owa aplikacja daje nam dostęp do tysięcy darmowych tapet.
Idealna w swej prostocie aplikacja korzysta z różnych serwisów internetowych jak Flickr itp., każdy może dorzucić swoją tapetę do specjalnie utworzonej grupy. Backgrounds umożliwia nam przeglądanie grafik w kilkunastu kategoriach, a także według popularności i ostatnio dodanych.
Jak już wspominałem genialna w swej prostocie głównie dzięki prostemu interfejsowi użytkownika. Po uruchomieniu aplikacji widzimy kilka tapet, listę można przewijać. U dołu znajdziemy przyciski odpowiadające za kategorie, ustawienia, ulubione.
Po kliknięciu na obrazek wyświetli się większym rozmiarze, a także dostaniemy nowe możliwości. Ustawienie zdjęcia na tapetę oraz ikonę kontaktu, zapis na kartę pamięci i dodanie do ulubionych. Znalazł się również link do źródło. Szybkość ładowania obrazków jest zadowalająca. 

Zalety:

  • Prostota interfejsu
  • Dostęp do tysięcy tapet
  • Przydatne opcje

Wady:

  • Skutecznie umieszczona reklama

 

Plants vs Zombies już jutro na WP7

Wcześniejszy wpis

HTC Salsa i pierwszy update

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać