0

Poloko.pl to aplikacja do wyszukiwania połączeń komunikacji publicznej w Polsce, jest ona implementacją strony o takim samym adresie co nazwa programu.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna, mamy do dyspozycji dwa pola w których wpisujemy adres oraz możliwość wybrania odpowiedniego czasu i daty. Wszystko działa bardzo sprawnie, zamiast wpisując pełny adres możemy wpisać np. tylko “kętrzyńskiego 3” – aplikacja sama poprawi adres. Wcześniej trzeba wybrać miasto w jakim się aktualnie znajdujemy oczywiście. Zamiast wpisywać adres możemy go pobrać z GPS bądź wskazać na mapie. Podane adresy możemy dodać do ulubionych, nadać im nazwę i wybrać odpowiednią ikonkę.

Wyszukiwanie połączenia trwa chwilkę, w wyniku tego dostajemy najbliższe połączenia. Po kliknięciu w wynik dostaniemy instrukcje ‘gdzie i jak’ oraz wgląd w mapkę. Wszystko działa jak należy, możecie być pewni, że aplikacja nie wywiezie Was w las 😉

Poloko.pl to aplikacja, która przyda się każdej osobie korzystającej z komunikacji publicznej w swoim mieście, baza danych obejmuje kilka największych miast: Łódź, Pabianice, Zgierz, Piotrków Tryb., Gorzów, Kraków, Olsztyn, Gdynia, Nowy Sącz, Szczecin. Na stronie twórców znajdziemy poradnik oraz FAQ jak korzystać z aplikacji.

Ważne jest, aby przed rozpoczęciem wyszukiwania trasy mieć aktywne połączenie z internetowe oraz pracować na wersji 2.1 i wyższych.

 

 

Kolejny malware atakuje Androida

Wcześniejszy wpis

Pancerny tablet od Panasonica? Tak!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać