0

Właśnie ukazała się nową wersja nawigacji na Androida przygotowana przez producenta NaviExpert znanego użytkownikom systemu spod znaku zielonego robota oraz sieć Play. Co nowego?

W zasadzie to nic szokującego. Nie spodziewajcie się jakiś wielkich zmian czy rewelacyjnych rozwiązań. Wersja 6.2 wprowadza min. śląskiego lektora… Właśnie tak – do celu może Cię prowadzić śląski głos. Miło, prawda? Pojawiła się także funkcja wybierania głosowego oraz modna ostatnio integracja z Facebookiem.

Wybieranie głosowe obejmuje wyznaczanie trasy oraz wyszukiwanie najbliższych użytecznych miejsc (POI).  Jego działanie oczywiście nie odbiega od znanych nam standardów i polega na wypowiadaniu odpowiednich komend nawiguj Towarowa 7 czy szukaj bankomat. Kolejną nowością jest dostosowanie interfejsu aplikacji do standardu Androida. Teraz czas na największą ciekawostkę nowej wersji. Integracja z Facebook! Dlaczego jest to ciekawe? Otóż po integracji z profilem możemy łatwo przekazywać znajomym gdzie się obecnie znajdujemy, rekomendować ciekawe miejsca lub organizować spotkania.

Podsumowując te wszystkie zmiany, w zasadzie to jest to dostosowanie aplikacji do obecnych możliwości systemu. Play zorganizował z tej okazji również konkurs do wygrania LG P500 i 6mc abonamentu na nawigacje. P.S. Każdy nowy użytkownik dostaje tydzień darmowego korzystania na przetestowanie – więcej www.naviexpert.pl/play

Źródło: Media2

 

ZTE i smartfon z bateriami słonecznymi?

Wcześniejszy wpis

Samsung przygotowuje olimpijski telefon

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android