0

Użytkownicy śledzący poczynania HTC na pewno przypominają sobie zapewnienia firmy dotyczące “odblokowania” nowych urządzeń w tym właśnie Sensation. Podobno coś w tej sprawie się ruszyło

Wieść nie została opublikowana publicznie jak to miało zwykle miejsce, a za pośrednictwem XDA-Developers, a raczej jednego z tamtejszych (jak widać zniecierpliwionych) deweloperów, który zapytał drogą poczty elektronicznej o wyżej wymieniony update. Dość zadziwiające może być, że jeden z pracowników odpisał i to pozytywnie na tą wiadomość. Według owej wiadomości firma szykuje już takową aktualizacje dla tego modelu i powinna się ona pojawić lada chwila.

Cóż, scena wciąż pozostaje niewzruszona i wciąż sceptycznie nastawiona do tego. Wiadomo dlaczego – ciężko jest uwierzyć w coś czego nie ma, a zostało zapowiedziane zaledwie jakimś internetowym oświadczeniem.

Ciekawi mnie jak będzie wyglądało to “odblokowanie” – czy będzie się to odbywało tak jak ma to miejsce w deweloperskich telefonach (seria Nexus, gdzie wystarczy jedna komenda wysłana do bootloadera) czy po prostu HTC zrezygnuje z tych nowych świetnych zabezpieczeń i powróci do starych – do tych samych, do których obecni hakerzy są przyzwyczajeni i ich złamanie nie sprawia im większego kłopotu.

Źródło: Forum XDA-Developers

Podyskutuj o tym na OsMobile.pl

Panoramiczne zdjęcia w iOS5

Wcześniejszy wpis

Google Music także w Europie?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android