Czy to może być Nexus 3?

Właśnie tak, to może być Google Nexus 3. Skąd wiemy? Otóż na Tech Hog pojawiło się powyższe zdjęcie, pochodzi ono podobno od pracownika zespołu zajmującego się rozwijaniem Androida w Google. Na zdjęciu widzimy model HTC, jednak jak zapewnia źródło przecieku Google testuje również model wyprodukowany przez LG. Pikanterii dodaje fakt iż poproszono chłopaków z Tech Hog o usunięcie zdjęcia!

Tyle słowem wstępu, przejdźmy do analizy samego zdjęcia. Jak już wspominałem osoba, która zapewniła nam fotografie twierdzi iż jest to HTC dostarcza nam również kilka dodatkowych faktów na temat urządzenia ale o tym za chwilę. Na pewno od razu zauważyliście brak jakichkolwiek przycisków. Wygląda na to, że Ice Cream Sandwich nie będzie ich potrzebował podobnie jak Honeycomb. Kolejną ciekawostką jest zamontowana przednia kamera o podobno „przerażająco świetnej specyfikacji„. Czyżby szykowała się mała rewolucja w wideo rozmowach? W Polsce się to nie sprawdzi ze względu na wciąż kulejącą infrastrukturę szybkich sieci ale w Stanach Zjednoczonych gdzie bardzo szybko rozbudowywana jest sieć HSPA+ może to zdać egzamin.

Na razie nie ma się co ekscytować, w końcu nie mamy pewności czy nie jest to kolejna fotoszopka. Po za tym Nexus 3, którego zobaczymy na półkach sklepowych może być całkiem inny –  mogą przecież wybrać LG na producenta. Na koniec dodam jeszcze, że według źródła większość ekipy zajmującej się Androidem wybiera HTC ze względu na świetne wykonanie.

Podyskutuj o tym na OsMobile.pl

Źródło: Androidandme

More Stories
Kara dla Google Maps za to, że … są darmowe